Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 101,65 m², 5 pokoi, 4 piętro, oferta nr TB#690597

2 675 000 zł

26 316 zł /m²

Rata 12 516 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty TopBrokers.pl

Warszawa, Nowiniarska

5 pokoi, mieszkanie 101,65 m², piętro 4, oferta nr , TB#690597, Warszawa, Nowiniarska
TB#690597 - zdjęcie nr 0
TB#690597 - zdjęcie nr 1
TB#690597 - zdjęcie nr 2
TB#690597 - zdjęcie nr 3
TB#690597 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 101.65 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

5 pokoi

Powierzchnia:

101,65 m²

Piętro:

4 piętro

Rok Budowy:

1979

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę