Logo

Nowe mieszkanie, 39,22 m², 1 pokój, 1 piętro, oferta nr 1/M041

768 712 zł

19 600 zł /m²

cena rynkowa
Rata 3 597 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Stalowa Form 43.45

Warszawa, Praga Północ, Nowa Praga, ul. Stalowa

SALON Z ANEKSEM28,50 m²ŁAZIENKA5,01 m²KORYTARZ5,71 m²BALKON2,26 m²
Wymiary mieszkania 39.22 m², 1/M041
Stalowa Form 43.45 - zdjęcie nr 0
Stalowa Form 43.45 - zdjęcie nr 1
Stalowa Form 43.45 - zdjęcie nr 2
Stalowa Form 43.45 - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 39.22 m², 1/M041
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

39,22 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,70 m

Strony świata:

północny wschód (NE)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (2,26 m²)

Termin oddania:

maj 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę