Logo

Nowe mieszkanie, 71,46 m², 1 pokój, 3 piętro, oferta nr B2/42

843 228 zł

11 800 zł /m²

cena rynkowa
Rata 3 945 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Osiedle Arkadia

Wrocław, Poświętne, ul. Ramiszowska 6

SALON Z ANEKSEM28,96 m²ŁAZIENKA3,66 m²PRZEDSIONEK7,66 m²BALKON3,11 m²
1 / 2
Wymiary mieszkania 71.46 m², B2/42
Osiedle Arkadia - zdjęcie nr 0
Osiedle Arkadia - zdjęcie nr 1
Osiedle Arkadia - zdjęcie nr 2
Osiedle Arkadia - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 71.46 m², B2/42
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

71,46 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

2

Wys. mieszkania:

2,54 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (3,11 m²), taras (18,10 m²)

Termin oddania:

I kwartał 2027

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę