Logo

Nowe mieszkanie, 70,57 m², 1 pokój, 2 piętro, oferta nr B4.KLA 2.2

868 011 zł

12 300 zł /m²

Rata 4 061 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Osiedle Literatura

Poznań, Strzeszyn, ul. Literacka

SALON Z ANEKSEM48,87 m²ŁAZIENKA4,02 m²BALKON9,47 m²
1 / 2
Wymiary mieszkania 70.57 m², B4.KLA 2.2
Osiedle Literatura - zdjęcie nr 0
Osiedle Literatura - zdjęcie nr 1
Osiedle Literatura - zdjęcie nr 2
Osiedle Literatura - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 70.57 m², B4.KLA 2.2
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

70,57 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

2

Wys. mieszkania:

2,60 m

Strony świata:

północny zachód (NW), zachód (W)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (9,47 m²), loggia (10,23 m²)

Termin oddania:

Etap 2 - marzec 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę