Logo

Nowe mieszkanie, 40,71 m², 2 pokoje, parter, oferta nr B3.KLA 0.9

521 088 zł

12 800 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 438 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Osiedle Literatura

Poznań, Strzeszyn, ul. Literacka

SALON Z ANEKSEM19,35 m²SYPIALNIA12,61 m²ŁAZIENKA5,18 m²KORYTARZ3,57 m²TARAS12,00 m²OGRÓDEK34,10 m²
Wymiary mieszkania 40.71 m², B3.KLA 0.9
Osiedle Literatura - zdjęcie nr 0
Osiedle Literatura - zdjęcie nr 1
Osiedle Literatura - zdjęcie nr 2
Osiedle Literatura - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 40.71 m², B3.KLA 0.9
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

40,71 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,60 m

Strony świata:

wschód (E)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (12,00 m²), ogródek (34,10 m²)

Termin oddania:

Etap 2 - marzec 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę