Logo

Nowe mieszkanie, 81,39 m², 1 pokój, 2 piętro, oferta nr B3.KLB 2.2

1 001 097 zł

12 300 zł /m²

Rata 4 684 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Osiedle Literatura

Poznań, Strzeszyn, ul. Literacka

SALON Z ANEKSEM57,15 m²ŁAZIENKA4,95 m²BALKON7,31 m²
1 / 2
Wymiary mieszkania 81.39 m², B3.KLB 2.2
Osiedle Literatura - zdjęcie nr 0
Osiedle Literatura - zdjęcie nr 1
Osiedle Literatura - zdjęcie nr 2
Osiedle Literatura - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 81.39 m², B3.KLB 2.2
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

81,39 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

2

Wys. mieszkania:

2,60 m

Strony świata:

południe (S), południowy zachód (SW), zachód (W)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (7,31 m²), loggia (9,06 m²)

Termin oddania:

Etap 2 - marzec 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę