Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 29,70 m², 1 pokój, 3 piętro, oferta nr 26248/2089/OMS

569 000 zł

19 158 zł /m²

Rata 2 662 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty homfi

Wrocław, Krawiecka

1 pokój, mieszkanie 29,70 m², piętro 3, oferta nr , 26248/2089/OMS, Wrocław, Krawiecka
26248/2089/OMS - zdjęcie nr 0
26248/2089/OMS - zdjęcie nr 1
26248/2089/OMS - zdjęcie nr 2
26248/2089/OMS - zdjęcie nr 3
26248/2089/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 29.7 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

29,70 m²

Piętro:

3 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2009

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę