Logo

Nowe mieszkanie, 26,60 m², 1 pokój, 1 piętro, oferta nr 1.C53

448 157 zł

16 848 zł /m²

Rata 2 097 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Ustroń, ul. Hutnicza 7

1 pokój, mieszkanie 26,60 m², piętro 1, oferta nr 1.C53,  Parkowa Rezydencja Ustroń, Ustroń, ul. Hutnicza 7
 Parkowa Rezydencja Ustroń - zdjęcie nr 0
 Parkowa Rezydencja Ustroń - zdjęcie nr 1
 Parkowa Rezydencja Ustroń - zdjęcie nr 2
 Parkowa Rezydencja Ustroń - zdjęcie nr 3
 Parkowa Rezydencja Ustroń - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 26.6 m², 1.C53
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

26,60 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (22,43 m²)

Termin oddania:

luty 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę