Logo

Nowe mieszkanie, 39,97 m², 2 pokoje, parter, oferta nr 1.C43

638 880 zł

15 984 zł /m²

Rata 2 989 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Ustroń, ul. Hutnicza 7

2 pokoje, mieszkanie 39,97 m², parter, oferta nr 1.C43,  Parkowa Rezydencja Ustroń, Ustroń, ul. Hutnicza 7
 Parkowa Rezydencja Ustroń - zdjęcie nr 0
 Parkowa Rezydencja Ustroń - zdjęcie nr 1
 Parkowa Rezydencja Ustroń - zdjęcie nr 2
 Parkowa Rezydencja Ustroń - zdjęcie nr 3
 Parkowa Rezydencja Ustroń - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 39.97 m², 1.C43
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

39,97 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (7,44 m²)

Termin oddania:

luty 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę