Logo

Nowe mieszkanie, 51,54 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr 1.D94

807 116 zł

15 660 zł /m²

Rata 3 776 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Ustroń, ul. Hutnicza 7

2 pokoje, mieszkanie 51,54 m², piętro 2, oferta nr 1.D94,  Parkowa Rezydencja Ustroń, Ustroń, ul. Hutnicza 7
 Parkowa Rezydencja Ustroń - zdjęcie nr 0
 Parkowa Rezydencja Ustroń - zdjęcie nr 1
 Parkowa Rezydencja Ustroń - zdjęcie nr 2
 Parkowa Rezydencja Ustroń - zdjęcie nr 3
 Parkowa Rezydencja Ustroń - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 51.54 m², 1.D94
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

51,54 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (13,75 m²)

Termin oddania:

luty 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę