Logo

Nowe mieszkanie, 37,84 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr 1.A10

551 707 zł

14 580 zł /m²

Rata 2 581 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Ustroń, ul. Hutnicza 7

2 pokoje, mieszkanie 37,84 m², piętro 1, oferta nr 1.A10,  Parkowa Rezydencja Ustroń, Ustroń, ul. Hutnicza 7
 Parkowa Rezydencja Ustroń - zdjęcie nr 0
 Parkowa Rezydencja Ustroń - zdjęcie nr 1
 Parkowa Rezydencja Ustroń - zdjęcie nr 2
 Parkowa Rezydencja Ustroń - zdjęcie nr 3
 Parkowa Rezydencja Ustroń - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 37.84 m², 1.A10
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

37,84 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Termin oddania:

luty 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę