+5
Nowe mieszkanie, 27,23 m², 1 pokój, 5 piętro, oferta nr BN10/D/512
498 037 zł
18 290 zł /m²
okazyjna cena
Rata 2 330 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Braniborska 10
Wrocław, Stare Miasto, ul. Braniborska 10

5

Mapa
Liczba pokoi:
1 pokój
Powierzchnia:
27,23 m²
Piętro:
5 piętro
Garaż:
parking podziemny
Powierzchnie zewnętrzne:
balkon (2,66 m²)
Termin oddania:
IV kwartał 2026
Zapytaj o ofertę