+34
Nowe mieszkanie, 25,66 m², 1 pokój, 8 piętro, oferta nr BN10/E/801
479 585 zł
18 690 zł /m²
okazyjna cena
Rata 2 244 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Braniborska 10
Wrocław, Stare Miasto, ul. Braniborska 10

5

Mapa
Liczba pokoi:
1 pokój
Powierzchnia:
25,66 m²
Piętro:
8 piętro
Garaż:
parking podziemny
Powierzchnie zewnętrzne:
balkon (2,87 m²)
Termin oddania:
IV kwartał 2026
Zapytaj o ofertę