+40
Nowe mieszkanie, 34,52 m², 1 pokój, 2 piętro, oferta nr BN10/B/203
607 207 zł
17 590 zł /m²
cena rynkowa
Rata 2 841 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Braniborska 10
Wrocław, Stare Miasto, ul. Braniborska 10

5

Mapa
Liczba pokoi:
1 pokój
Powierzchnia:
34,52 m²
Piętro:
2 piętro
Garaż:
parking podziemny
Powierzchnie zewnętrzne:
balkon (3,62 m²)
Termin oddania:
IV kwartał 2026
Zapytaj o ofertę