+34
Nowe mieszkanie, 35,86 m², 1 pokój, 4 piętro, oferta nr BN10/C/401
612 847 zł
17 090 zł /m²
cena rynkowa
Rata 2 867 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Braniborska 10
Wrocław, Stare Miasto, ul. Braniborska 10

5

Mapa
Liczba pokoi:
1 pokój
Powierzchnia:
35,86 m²
Piętro:
4 piętro
Garaż:
parking podziemny
Powierzchnie zewnętrzne:
loggia (20,91 m²)
Termin oddania:
IV kwartał 2026
Zapytaj o ofertę