Logo

Nowe mieszkanie, 34,62 m², 2 pokoje, parter, oferta nr D05

441 405 zł

12 750 zł /m²

Rata 2 065 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Katowice, Kostuchna, ul. Zdzisława Hierowskiego 20

SALON Z ANEKSEM20,10 m²SYPIALNIA8,38 m²ŁAZIENKA3,45 m²KORYTARZ2,69 m²TARAS5,75 m²OGRÓDEK20,71 m²
Wymiary mieszkania 34.62 m², D05
Osiedle Hierowskiego - zdjęcie nr 0
Osiedle Hierowskiego - zdjęcie nr 1
Osiedle Hierowskiego - zdjęcie nr 2
Osiedle Hierowskiego - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 34.62 m², D05
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

34,62 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,62 m

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (5,75 m²), ogródek (20,71 m²)

Termin oddania:

lipiec 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę