Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 44,60 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr WIL126711

1 299 000 zł

29 126 zł /m²

Rata 6 078 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Wilsons Nieruchomości

Warszawa, Walecznych

2 pokoje, mieszkanie 44,60 m², piętro 1, oferta nr , WIL126711, Warszawa, Walecznych
WIL126711 - zdjęcie nr 0
WIL126711 - zdjęcie nr 1
WIL126711 - zdjęcie nr 2
WIL126711 - zdjęcie nr 3
WIL126711 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 44.6 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

44,60 m²

Piętro:

1 piętro

Rok Budowy:

1939

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę