Logo

Nowe mieszkanie, 37,78 m², 2 pokoje, 5 piętro, oferta nr C/51

698 930 zł

18 500 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 270 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Gdańsk, Brzeźno, ul. Uczniowska

2 pokoje, mieszkanie 37,78 m², piętro 5, oferta nr C/51, Przystań Brzeźno - etap II, Gdańsk, Brzeźno, ul. Uczniowska
Przystań Brzeźno - etap II - zdjęcie nr 0
Przystań Brzeźno - etap II - zdjęcie nr 1
Przystań Brzeźno - etap II - zdjęcie nr 2
Przystań Brzeźno - etap II - zdjęcie nr 3
Przystań Brzeźno - etap II - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 37.78 m², C/51
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

37,78 m²

Piętro:

5 piętro

Strony świata:

południe (S), wschód (E)

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,48 m²)

Termin oddania:

bud C - II kwartał 2028

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę