Logo

Nowe mieszkanie, 69,96 m², 4 pokoje, 5 piętro, oferta nr C/20

1 210 308 zł

17 300 zł /m²

okazyjna cena
Rata 5 663 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Gdańsk, Brzeźno, ul. Uczniowska

4 pokoje, mieszkanie 69,96 m², piętro 5, oferta nr C/20, Przystań Brzeźno - etap II, Gdańsk, Brzeźno, ul. Uczniowska
Przystań Brzeźno - etap II - zdjęcie nr 0
Przystań Brzeźno - etap II - zdjęcie nr 1
Przystań Brzeźno - etap II - zdjęcie nr 2
Przystań Brzeźno - etap II - zdjęcie nr 3
Przystań Brzeźno - etap II - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 69.96 m², C/20
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

69,96 m²

Piętro:

5 piętro

Strony świata:

północ (N), południe (S), wschód (E), zachód (W)

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (6,30 m²), balkon (4,42 m²)

Termin oddania:

bud C - II kwartał 2028

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę