Logo

Nowe mieszkanie, 40,76 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr B/21

731 642 zł

17 950 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 423 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Gdańsk, Brzeźno, ul. Uczniowska

2 pokoje, mieszkanie 40,76 m², piętro 2, oferta nr B/21, Przystań Brzeźno - etap II, Gdańsk, Brzeźno, ul. Uczniowska
Przystań Brzeźno - etap II - zdjęcie nr 0
Przystań Brzeźno - etap II - zdjęcie nr 1
Przystań Brzeźno - etap II - zdjęcie nr 2
Przystań Brzeźno - etap II - zdjęcie nr 3
Przystań Brzeźno - etap II - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 40.76 m², B/21
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

40,76 m²

Piętro:

2 piętro

Strony świata:

południe (S), zachód (W)

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,15 m²)

Termin oddania:

bud B - II kwartał 2028

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę