Logo

Nowe mieszkanie, 64,71 m², 4 pokoje, 2 piętro, oferta nr C/37

1 125 954 zł

17 400 zł /m²

okazyjna cena
Rata 5 268 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Gdańsk, Brzeźno, ul. Uczniowska

4 pokoje, mieszkanie 64,71 m², piętro 2, oferta nr C/37, Przystań Brzeźno - etap II, Gdańsk, Brzeźno, ul. Uczniowska
Przystań Brzeźno - etap II - zdjęcie nr 0
Przystań Brzeźno - etap II - zdjęcie nr 1
Przystań Brzeźno - etap II - zdjęcie nr 2
Przystań Brzeźno - etap II - zdjęcie nr 3
Przystań Brzeźno - etap II - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 64.71 m², C/37
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

64,71 m²

Piętro:

2 piętro

Strony świata:

południe (S), wschód (E), zachód (W)

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (5,65 m²)

Termin oddania:

bud C - II kwartał 2028

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę