Logo

Nowe mieszkanie, 43,40 m², 2 pokoje, parter, oferta nr U2.2

968 471 zł

22 315 zł /m²

okazyjna cena
Rata 4 531 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja CITYFLOW

Warszawa, Wola, Ulrychów, ul. Redutowa 9

2 pokoje, mieszkanie 43,40 m², parter, oferta nr U2.2, CITYFLOW, Warszawa, Wola, Ulrychów, ul. Redutowa 9
Wirtualna makieta 3D mieszkania 43.4 m², U2.2
H.1.02E.1.04E.1.03E.1.06E.1.02E.1.01G.1.01G.1.02H.1.03H.1.01I.1.06I.1.05I.1.01I.1.04I.1.02I.1.03E.1.05
Plan piętra
CITYFLOW - zdjęcie nr 0
CITYFLOW - zdjęcie nr 1
CITYFLOW - zdjęcie nr 2
3
Lokalizacja mieszkania 43.4 m², U2.2
Mapa
Rzut
Piętra
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

43,40 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (65,46 m²)

Termin oddania:

I etap - gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę