Logo

Nowe mieszkanie, 114,83 m², 4 pokoje, parter, oferta nr S.1.03

2 411 430 zł

21 000 zł /m²

Rata 11 282 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja CITYFLOW

Warszawa, Wola, Ulrychów, ul. Redutowa 9

4 pokoje, mieszkanie 114,83 m², parter, oferta nr S.1.03, CITYFLOW, Warszawa, Wola, Ulrychów, ul. Redutowa 9
SALON Z ANEKSEM20,60 m²SYPIALNIA9,91 m²ŁAZIENKA4,61 m²KORYTARZ3,83 m²OGRÓDEK18,73 m²
Wymiary mieszkania 114.83 m², S.1.03
Wirtualna makieta 3D mieszkania 114.83 m², S.1.03
W.1.06S.1.04T.1.03W.1.01W.1.03W.1.02W.1.04W.1.05U.1.01T.1.02T.1.01S.1.07S.1.01S.1.02S.1.06S.1.03S.1.05R.1.03R.1.02R.1.01P.1.03P.1.02P.1.01
Plan piętra
CITYFLOW - zdjęcie nr 0
CITYFLOW - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 114.83 m², S.1.03
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

114,83 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,75 m

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (18,73 m²)

Termin oddania:

II etap - II kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę