Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 50,60 m², 2 pokoje, 4 piętro, oferta nr 43196

789 000 zł

15 593 zł /m²

Rata 3 692 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty SDP Nieruchomości Wrocław

Warszawa, Pisarka Mariana

2 pokoje, mieszkanie 50,60 m², piętro 4, oferta nr , 43196, Warszawa, Pisarka Mariana
43196 - zdjęcie nr 0
43196 - zdjęcie nr 1
43196 - zdjęcie nr 2
43196 - zdjęcie nr 3
43196 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 50.6 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

50,60 m²

Piętro:

4 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2007

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę