Logo

Nowe mieszkanie, 46,62 m², 2 pokoje, 4 piętro, oferta nr M307

811 775 zł

17 413 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 798 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Kraków, Podgórze, Płaszów, ul. Myśliwska 55A

2 pokoje, mieszkanie 46,62 m², piętro 4, oferta nr M307, Heimstaden Myśliwska, Kraków, Podgórze, Płaszów, ul. Myśliwska 55A
Heimstaden Myśliwska - zdjęcie nr 0
Heimstaden Myśliwska - zdjęcie nr 1
Heimstaden Myśliwska - zdjęcie nr 2
Heimstaden Myśliwska - zdjęcie nr 3
Heimstaden Myśliwska - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 46.62 m², M307
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

46,62 m²

Piętro:

4 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (5,48 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę