Logo

Nowe mieszkanie, 65,15 m², 4 pokoje, 1 piętro, oferta nr M297

1 049 000 zł

16 101 zł /m²

okazyjna cena
Rata 4 908 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Kraków, Podgórze, Płaszów, ul. Myśliwska 55A

4 pokoje, mieszkanie 65,15 m², piętro 1, oferta nr M297, Heimstaden Myśliwska, Kraków, Podgórze, Płaszów, ul. Myśliwska 55A
Heimstaden Myśliwska - zdjęcie nr 0
Heimstaden Myśliwska - zdjęcie nr 1
Heimstaden Myśliwska - zdjęcie nr 2
Heimstaden Myśliwska - zdjęcie nr 3
Heimstaden Myśliwska - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 65.15 m², M297
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

65,15 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (10,77 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę