Logo

Nowe mieszkanie, 42,10 m², 2 pokoje, parter, oferta nr M54

751 000 zł

17 838 zł /m²

Rata 3 514 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Kraków, Podgórze, Płaszów, ul. Myśliwska 55A

2 pokoje, mieszkanie 42,10 m², parter, oferta nr M54, Heimstaden Myśliwska, Kraków, Podgórze, Płaszów, ul. Myśliwska 55A
Heimstaden Myśliwska - zdjęcie nr 0
Heimstaden Myśliwska - zdjęcie nr 1
Heimstaden Myśliwska - zdjęcie nr 2
Heimstaden Myśliwska - zdjęcie nr 3
Heimstaden Myśliwska - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 42.1 m², M54
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

42,10 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (7,24 m²), taras (2,72 m²), ogródek (5,07 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę