Logo

Nowe mieszkanie, 64,08 m², 4 pokoje, parter, oferta nr M56

1 045 000 zł

16 308 zł /m²

okazyjna cena
Rata 4 889 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Kraków, Podgórze, Płaszów, ul. Myśliwska 55A

4 pokoje, mieszkanie 64,08 m², parter, oferta nr M56, Heimstaden Myśliwska, Kraków, Podgórze, Płaszów, ul. Myśliwska 55A
Heimstaden Myśliwska - zdjęcie nr 0
Heimstaden Myśliwska - zdjęcie nr 1
Heimstaden Myśliwska - zdjęcie nr 2
Heimstaden Myśliwska - zdjęcie nr 3
Heimstaden Myśliwska - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 64.08 m², M56
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

64,08 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (2,72 m²), ogródek (38,43 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę