Logo

Nowe mieszkanie, 42,31 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr M10

753 000 zł

17 797 zł /m²

Rata 3 523 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Kraków, Podgórze, Płaszów, ul. Myśliwska 55A

2 pokoje, mieszkanie 42,31 m², piętro 3, oferta nr M10, Heimstaden Myśliwska, Kraków, Podgórze, Płaszów, ul. Myśliwska 55A
Heimstaden Myśliwska - zdjęcie nr 0
Heimstaden Myśliwska - zdjęcie nr 1
Heimstaden Myśliwska - zdjęcie nr 2
Heimstaden Myśliwska - zdjęcie nr 3
Heimstaden Myśliwska - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 42.31 m², M10
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

42,31 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,64 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę