+41
Nowe mieszkanie, 32,14 m², 2 pokoje, 4 piętro, oferta nr II/251
441 925 zł
13 750 zł /m²
okazyjna cena
Rata 2 068 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Miasteczko Nova Fala 2
Gdynia, Cisowa, ul. Morska 254-262

Mapa
Liczba pokoi:
2 pokoje
Powierzchnia:
32,14 m²
Piętro:
4 piętro
Liczba poziomów:
1
Strony świata:
wschód (E)
Garaż:
parking podziemny
Powierzchnie zewnętrzne:
balkon (8,38 m²)
Termin oddania:
IV kwartał 2027
Negocjuj cenę