Nowe mieszkanie, 37,81 m², 2 pokoje, parter, oferta nr II/1
510 146 zł
13 492 zł /m²
okazyjna cena
Rata 2 387 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Miasteczko Nova Fala 2
Gdynia, Cisowa, ul. Morska 254-262

Mapa
Liczba pokoi:
2 pokoje
Powierzchnia:
37,81 m²
Piętro:
parter
Liczba poziomów:
1
Strony świata:
zachód (W)
Garaż:
parking podziemny
Powierzchnie zewnętrzne:
ogródek (29,67 m²)
Termin oddania:
IV kwartał 2027
Negocjuj cenę