Logo

Nowe mieszkanie, 33,63 m², 2 pokoje, 4 piętro, oferta nr II/245

459 050 zł

13 650 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 148 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Gdynia, Cisowa, ul. Morska 254-262

2 pokoje, mieszkanie 33,63 m², piętro 4, oferta nr II/245, Miasteczko Nova Fala 2, Gdynia, Cisowa, ul. Morska 254-262
Miasteczko Nova Fala 2 - zdjęcie nr 0
Miasteczko Nova Fala 2 - zdjęcie nr 3
Lokalizacja mieszkania 33.63 m², II/245
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

33,63 m²

Piętro:

4 piętro

Liczba poziomów:

1

Strony świata:

zachód (W)

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (3,74 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę