Logo

Nowe mieszkanie, 40,26 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr A/103

706 563 zł

17 550 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 306 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Kraków, Bieżanów-Prokocim, ul. Marii Orwid / Wielicka

2 pokoje, mieszkanie 40,26 m², piętro 2, oferta nr A/103, Osiedle przy Wielickiej, Kraków, Bieżanów-Prokocim, ul. Marii Orwid / Wielicka
SALON Z ANEKSEM20,30 m²SYPIALNIA10,81 m²ŁAZIENKA5,14 m²KORYTARZ4,01 m²BALKON3,23 m²
Wymiary mieszkania 40.26 m², A/103
Osiedle przy Wielickiej - zdjęcie nr 0
Osiedle przy Wielickiej - zdjęcie nr 1
Osiedle przy Wielickiej - zdjęcie nr 2
Osiedle przy Wielickiej - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 40.26 m², A/103
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

40,26 m²

Piętro:

2 piętro

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (3,23 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2027

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę