Logo

Nowe mieszkanie, 39,82 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr A/4

694 859 zł

17 450 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 251 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Kraków, Bieżanów-Prokocim, ul. Marii Orwid / Wielicka

2 pokoje, mieszkanie 39,82 m², piętro 1, oferta nr A/4, Osiedle przy Wielickiej, Kraków, Bieżanów-Prokocim, ul. Marii Orwid / Wielicka
SALON Z ANEKSEM18,04 m²SYPIALNIA11,55 m²ŁAZIENKA4,81 m²KORYTARZ5,42 m²TARAS3,73 m²
Wymiary mieszkania 39.82 m², A/4
Osiedle przy Wielickiej - zdjęcie nr 0
Osiedle przy Wielickiej - zdjęcie nr 1
Osiedle przy Wielickiej - zdjęcie nr 2
Osiedle przy Wielickiej - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 39.82 m², A/4
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

39,82 m²

Piętro:

1 piętro

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (3,73 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2027

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę