Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 36,27 m², 2 pokoje, 5 piętro, oferta nr TB#116078

1 350 000 zł

37 221 zł /m²

Rata 6 316 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty TopBrokers.pl

Warszawa, Krochmalna

2 pokoje, mieszkanie 36,27 m², piętro 5, oferta nr , TB#116078, Warszawa, Krochmalna
TB#116078 - zdjęcie nr 0
TB#116078 - zdjęcie nr 1
TB#116078 - zdjęcie nr 2
TB#116078 - zdjęcie nr 3
TB#116078 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 36.27 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

36,27 m²

Piętro:

5 piętro

Rok Budowy:

2020

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę