Logo

Nowe mieszkanie, 48,37 m², 2 pokoje, 4 piętro, oferta nr M31

837 640 zł

17 317 zł /m²

Rata 3 919 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Warszawa, Włochy, Raków, al. Krakowska 201

2 pokoje, mieszkanie 48,37 m², piętro 4, oferta nr M31, Aleja Krakowska 201, Warszawa, Włochy, Raków, al. Krakowska 201
SALON Z ANEKSEM20,19 m²SYPIALNIA10,70 m²ŁAZIENKA4,33 m²PRZEDSIONEK8,31 m²KORYTARZ5,17 m²BALKON26,84 m²
Wymiary mieszkania 48.37 m², M31
Wirtualna makieta 3D mieszkania 48.37 m², M31
M32M55M58M57M56M33M34M54M31M30M28M29
Plan piętra
Aleja Krakowska 201 - zdjęcie nr 0
Aleja Krakowska 201 - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 48.37 m², M31
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

48,37 m²

Piętro:

4 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,70 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (26,84 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę