+4
Nowe mieszkanie, 47,12 m², 2 pokoje, 4 piętro, oferta nr K2.19
789 260 zł
16 750 zł /m²
cena rynkowa
Rata 3 693 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Korkowa 146
Warszawa, Wawer, ul. Korkowa 146

5

Mapa
Liczba pokoi:
2 pokoje
Powierzchnia:
47,12 m²
Piętro:
4 piętro
Liczba poziomów:
1
Garaż:
parking naziemny, parking podziemny
Powierzchnie dodatkowe:
komórka lokatorska
Termin oddania:
IV kwartał 2027
Zapytaj o ofertę