Logo

Nowe mieszkanie, 51,56 m², 3 pokoje, 3 piętro, oferta nr K1.18

850 740 zł

16 500 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 980 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Korkowa 146

Warszawa, Wawer, ul. Korkowa 146

3 pokoje, mieszkanie 51,56 m², piętro 3, oferta nr K1.18, Korkowa 146, Warszawa, Wawer, ul. Korkowa 146
Korkowa 146 - zdjęcie nr 0
Korkowa 146 - zdjęcie nr 1
Korkowa 146 - zdjęcie nr 2
Korkowa 146 - zdjęcie nr 3
Korkowa 146 - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 51.56 m², K1.18
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

51,56 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Termin oddania:

IV kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę