Logo

Nowe mieszkanie, 59,17 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr K1.07

952 637 zł

16 100 zł /m²

cena rynkowa
Rata 4 457 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Korkowa 146

Warszawa, Wawer, ul. Korkowa 146

3 pokoje, mieszkanie 59,17 m², piętro 1, oferta nr K1.07, Korkowa 146, Warszawa, Wawer, ul. Korkowa 146
Korkowa 146 - zdjęcie nr 0
Korkowa 146 - zdjęcie nr 1
Korkowa 146 - zdjęcie nr 2
Korkowa 146 - zdjęcie nr 3
Korkowa 146 - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 59.17 m², K1.07
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

59,17 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Termin oddania:

IV kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę