+3
Nowe mieszkanie, 38,09 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr B/6
670 384 zł
17 600 zł /m²
cena rynkowa
Rata 3 137 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Apartamenty Kamieńskiego
Wrocław, Karłowice-Różanka, ul. Kamieńskiego 53a

5

Mapa
Liczba pokoi:
2 pokoje
Powierzchnia:
38,09 m²
Piętro:
1 piętro
Garaż:
parking podziemny
Powierzchnie dodatkowe:
komórka lokatorska
Powierzchnie zewnętrzne:
balkon (3,85 m²)
Termin oddania:
IV kwartał 2027
Zapytaj o ofertę