Logo

Nowe mieszkanie, 34,69 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr A/10

513 412 zł

14 800 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 402 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Wrocław, Karłowice-Różanka, ul. Kamieńskiego 53a

2 pokoje, mieszkanie 34,69 m², piętro 1, oferta nr A/10, Apartamenty Kamieńskiego, Wrocław, Karłowice-Różanka, ul. Kamieńskiego 53a
Apartamenty Kamieńskiego - zdjęcie nr 0
Apartamenty Kamieńskiego - zdjęcie nr 1
Apartamenty Kamieńskiego - zdjęcie nr 2
Apartamenty Kamieńskiego - zdjęcie nr 3
Apartamenty Kamieńskiego - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 34.69 m², A/10
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

34,69 m²

Piętro:

1 piętro

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (3,22 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2027

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę