Logo

Nowe mieszkanie, 62,96 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr B/8

944 400 zł

15 000 zł /m²

Rata 4 419 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Wrocław, Karłowice-Różanka, ul. Kamieńskiego 53a

3 pokoje, mieszkanie 62,96 m², piętro 2, oferta nr B/8, Apartamenty Kamieńskiego, Wrocław, Karłowice-Różanka, ul. Kamieńskiego 53a
Apartamenty Kamieńskiego - zdjęcie nr 0
Apartamenty Kamieńskiego - zdjęcie nr 1
Apartamenty Kamieńskiego - zdjęcie nr 2
Apartamenty Kamieńskiego - zdjęcie nr 3
Apartamenty Kamieńskiego - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 62.96 m², B/8
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

62,96 m²

Piętro:

2 piętro

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (5,17 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2027

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę