Logo

Nowe mieszkanie, 53,56 m², 3 pokoje, parter, oferta nr A/7

824 824 zł

15 400 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 859 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Wrocław, Karłowice-Różanka, ul. Kamieńskiego 53a

3 pokoje, mieszkanie 53,56 m², parter, oferta nr A/7, Apartamenty Kamieńskiego, Wrocław, Karłowice-Różanka, ul. Kamieńskiego 53a
Apartamenty Kamieńskiego - zdjęcie nr 0
Apartamenty Kamieńskiego - zdjęcie nr 1
Apartamenty Kamieńskiego - zdjęcie nr 2
Apartamenty Kamieńskiego - zdjęcie nr 3
Apartamenty Kamieńskiego - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 53.56 m², A/7
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

53,56 m²

Piętro:

parter

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (68,59 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę