Logo

Nowe mieszkanie, 29,48 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr M22B

385 245 zł

13 068 zł /m²

okazyjna cena
Rata 1 802 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Zalasewo, ul. Jana Heweliusza

2 pokoje, mieszkanie 29,48 m², piętro 2, oferta nr M22B, Leśne Tarasy III B, Zalasewo, ul. Jana Heweliusza
Leśne Tarasy III B - zdjęcie nr 0
Leśne Tarasy III B - zdjęcie nr 1
Leśne Tarasy III B - zdjęcie nr 2
Leśne Tarasy III B - zdjęcie nr 3
Leśne Tarasy III B - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 29.48 m², M22B
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

29,48 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

2

Garaż:

parking naziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (17,06 m²)

Termin oddania:

Etap III B - IV kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę