Logo

Nowe mieszkanie, 57,68 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr M12B

619 829 zł

10 746 zł /m²

Rata 2 900 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Zalasewo, ul. Jana Heweliusza

3 pokoje, mieszkanie 57,68 m², piętro 1, oferta nr M12B, Leśne Tarasy III B, Zalasewo, ul. Jana Heweliusza
Leśne Tarasy III B - zdjęcie nr 0
Leśne Tarasy III B - zdjęcie nr 1
Leśne Tarasy III B - zdjęcie nr 2
Leśne Tarasy III B - zdjęcie nr 3
Leśne Tarasy III B - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 57.68 m², M12B
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

57,68 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking naziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (3,29 m²)

Termin oddania:

Etap III B - IV kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę