Logo

Nowe mieszkanie, 44,51 m², 2 pokoje, parter, oferta nr M5B

475 901 zł

10 692 zł /m²

Rata 2 227 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Zalasewo, ul. Jana Heweliusza

2 pokoje, mieszkanie 44,51 m², parter, oferta nr M5B, Leśne Tarasy III B, Zalasewo, ul. Jana Heweliusza
Leśne Tarasy III B - zdjęcie nr 0
Leśne Tarasy III B - zdjęcie nr 1
Leśne Tarasy III B - zdjęcie nr 2
Leśne Tarasy III B - zdjęcie nr 3
Leśne Tarasy III B - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 44.51 m², M5B
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

44,51 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking naziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (15,00 m²)

Termin oddania:

Etap III B - IV kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę