Logo

Nowe mieszkanie, 69,26 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr M25B

748 008 zł

10 800 zł /m²

Rata 3 500 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Zalasewo, ul. Jana Heweliusza

3 pokoje, mieszkanie 69,26 m², piętro 2, oferta nr M25B, Leśne Tarasy III B, Zalasewo, ul. Jana Heweliusza
Leśne Tarasy III B - zdjęcie nr 0
Leśne Tarasy III B - zdjęcie nr 1
Leśne Tarasy III B - zdjęcie nr 2
Leśne Tarasy III B - zdjęcie nr 3
Leśne Tarasy III B - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 69.26 m², M25B
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

69,26 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

2

Garaż:

parking naziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (11,05 m²), taras (14,26 m²)

Termin oddania:

Etap III B - IV kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę