Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 53,90 m², 2 pokoje, 4 piętro, oferta nr TB#845118

890 000 zł

16 512 zł /m²

Rata 4 164 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty TopBrokers.pl

Warszawa, Grójecka

2 pokoje, mieszkanie 53,90 m², piętro 4, oferta nr , TB#845118, Warszawa, Grójecka
TB#845118 - zdjęcie nr 0
TB#845118 - zdjęcie nr 1
TB#845118 - zdjęcie nr 2
TB#845118 - zdjęcie nr 3
TB#845118 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 53.9 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

53,90 m²

Piętro:

4 piętro

Rok Budowy:

2010

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę