Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 31,34 m², 2 pokoje, 10 piętro, oferta nr SMSUNA431

398 018 zł

12 700 zł /m²

Rata 1 862 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Metrohouse

Kielce, Górna

2 pokoje, mieszkanie 31,34 m², piętro 10, oferta nr , SMSUNA431, Kielce, Górna
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

31,34 m²

Piętro:

10 piętro

Wys. mieszkania:

2,50 m

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę