Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 39,53 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr SMBETE803

411 112 zł

10 400 zł /m²

Rata 1 923 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Metrohouse

Kielce, Górna

2 pokoje, mieszkanie 39,53 m², piętro 1, oferta nr , SMBETE803, Kielce, Górna
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

39,53 m²

Piętro:

1 piętro

Wys. mieszkania:

2,50 m

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę